BĚŽEC TACHOVSKA 2019 PO 9. ZÁVODĚ

Z jednadvacetiti závodů se započítává patnáct nejlepších výkonů a do soutěže budou započítáni závodníci, kteří se zúčastní alespoň šesti závodů.

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení  dole pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2018 jsou ke stažení zde

  

 

 

 

 

 

 

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. David Ivan 1964 3147,0
2. Jaša Tomáš 1992 3062,5
3. Pospíšil Jan 1970 2803,8
4. Flaks Jan 1962 2789,3
5. Trávníček Jiří 1972 2767,8
6. Suda Josef 1978 2730,8
7. Kopča Lukáš 1990 2682,1
8. Stach Ivan 1986 2639,9
9. Matulka Adam 2001 2627,5
10. Jukl Karel 1977 2623,4
11. Davidová Lucie 1994 2615,7
12. Kroupa Jaroslav 1964 2609,8
13. Stahl Jaroslav 1980 2587,3
14. Labanc Štefan 1954 2574,3
15. Macák Jan 1961 2534,3
16. Nejedlý Václav 1990 2529,4
17. Hrubá Karolína 1993 2523,9
18. Vlasák Jaroslav 1958 2460,5
19. Bláhová Šárka 1978 2459,6
20. Stachová Pavla 1985 2436,4
21. Kučík Štefan 1967 2367,3
22. Bukovjan Petr 1985 2354,1
23. Kotek Silvestr 1962 2329,6
24. Rabada František 1974 2317,6
25. Petrovičová Romana 1977 2314,4
26. Andrle Radek 1978 2312,9
27. Andrle Radek 2002 2293,6
28. Bečvářová Marcela 1971 2292,3
29. Vlasák Tomáš 1986 2285,3
30. Šůcha Jan 1978 2247,2
31. Poláček Tomáš 1991 2218,3
32. Schneider Miloslav 1968 2196,4
33. Hrubá Jana 1964 2180,7
34. Kvasničková Ivana 2002 2179,2
35. Kalista Jiří 1965 2175,4
36. Matějka Miloš 1960 2138,9
37. Müllerová Soňa 1989 2129,6
38. Rabada Dušan 1971 2081,4
39. Zíka Josef 1960 2029,0
40. Lörik Jan 1988 2006,7
41. Podskalský Rudolf 1984 1999,7
42. Bernášková Alena 1984 1943,9
43. Mojzešová Milena 1965 1941,1
44. Tolar Vladimír 1940 1912,5
45. Rabada Petr 1976 1866,7
46. Černý Pavel 1965 1854,2
47. Havlík Marek 1994 1850,9
48. Krček Václav 1984 1826,3
49. Lacina Jiří 1950 1795,6
50. Houška Petr 1985 1789,9
51. Andrlová Markéta 1980 1773,0
52. Lacina Antonín 1957 1736,8
53. Vynáhlovský Daniel 1976 1651,2
54. Volena Radek 1969 1610,9
55. Danko Jan 1986 1595,7
56. Bláha Jan 1973 1589,8
57. Škarda Zdeněk 1968 1555,7
58. Šrámek Milan 1962 1303,8
59. Šlechtová Štěpánka 1992 1223,5
60. Pazderová Lenka 1984 1210,2
61. Halva Petr 1963 1207,3
62. Jáňová Veronika 1998 1204,6
63. Fürst Luděk 1978 1179,9
64. Novák Michal 2003 1177,5
65. Böhm Karel 1943 1152,2
66. Havlíček David 1986 1144,0
67. Novotný Jan 1973 1062,3
68. Čižmár Tomáš 1992 1055,0
69. Kňourek Vít 1978 1045,9
70. Schubert Pavel 1975 1008,1
71. Bláhová Jitka 1981 981,3
72. Hedrik Erich 1972 975,0
73. Seidlová Markéta 1993 972,0
74. Štěpáník Petr 1962 959,3
75. Šrámková Petra 1975 925,7
76. Straka Jan 1989 850,3
77. Sihelská Martina 1970 832,4
78. Klimentová Marta 1981 829,8
79. Davidík Jakub 2002 776,0
80. Bronec Martin 1973 738,3
81. Bíba Jan 1976 664,5
82. Málek Milan 1970 656,7
83. Vrška Martin 1975 635,6
84. Šlechtová Pavlína 1967 630,6
85. Zíka Jan 1987 622,9
86. Krejčí Matyáš 2003 608,4
87. Hlaváčová Tamara 1988 588,9
88. Tomeš Filip 1982 588,3
89. Fiedler Lukáš 1990 555,6
90. Roháč Pavel 1977 553,6
91. Čižmár Patrik 1996 548,3
92. Kříž Miroslav 1984 536,5
93. Fürstová Daniela 2003 530,3
94. Vaňous František 1955 519,3
95. Zavadský Aleš 1987 499,8
96. Žák Miloslav 1979 498,5
97. Burianová Veronika 1979 487,0
98. Bartoš Dalibor 1951 486,3
99. Procházka Ondřej 2002 481,5
100. Šperl František 1958 469,8
101. Nováková Pavlína 1977 469,3
102. Matys Ondřej 2001 443,9
103. Švecová Eva 1077 425,8
104. Andrlová Markéta 2007 396,3
105. Fišer Tomáš 1990 396,2
106. Ryp Václav 1989 382,3
107. Růžičková Gabriela 1965 380,6
108. Pospíšilová Věra 1974 361,0

Běžec Tachovska 2019 po 09. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 08. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 07. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 06. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 05. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 04. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 03. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 02. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 01. závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2018.xls

Běžec Tachovska 2018 po 21. závodě-konečné pořadí.xls