BĚŽEC TACHOVSKA 2019 PO 11. ZÁVODĚ

Z jednadvacetiti závodů se započítává patnáct nejlepších výkonů a do soutěže budou započítáni závodníci, kteří se zúčastní alespoň šesti závodů.

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení  dole pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2018 jsou ke stažení zde

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. David Ivan 1964 4789,4
2. Pospíšil Jan 1970 4276,9
3. Flaks Jan 1962 4274,8
4. Trávníček Jiří 1972 4152,7
5. Suda Josef 1978 4123,0
6. Kopča Lukáš 1990 4031,9
7. Stach Ivan 1986 3992,8
8. Kroupa Jaroslav 1964 3985,6
9. Labanc Štefan 1954 3983,3
10. Matulka Adam 2001 3983,1
11. Vlasák Jaroslav 1958 3939,5
12. Davidová Lucie 1994 3904,0
13. Macák Jan 1961 3891,9
14. Stahl Jaroslav 1980 3868,6
15. Bláhová Šárka 1978 3776,4
16. Hrubá Karolína 1993 3731,4
17. Stachová Pavla 1985 3719,5
18. Rabada František 1974 3603,4
19. Bukovjan Petr 1985 3563,0
20. Petrovičová Romana 1977 3545,3
21. Kučík Štefan 1967 3519,4
22. Zíka Josef 1960 3466,9
23. Vlasák Tomáš 1986 3442,2
24. Andrle Radek 1978 3417,9
25. Poláček Tomáš 1991 3381,1
26. Šůcha Jan 1978 3343,1
27. Hrubá Jana 1964 3327,1
28. Andrle Radek 2002 3261,9
29. Volena Radek 1969 3252,8
30. Kalista Jiří 1965 3175,7
31. Bernášková Alena 1984 3125,0
32. Jaša Tomáš 1992 3062,5
33. Lörik Jan 1988 3024,1
34. Bečvářová Marcela 1971 2895,5
35. Mojzešová Milena 1965 2885,9
36. Houška Petr 1985 2842,8
37. Rabada Petr 1976 2819,3
38. Tolar Vladimír 1940 2768,8
39. Schneider Miloslav 1968 2695,2
40. Matějka Miloš 1960 2679,5
41. Havlík Marek 1994 2673,0
42. Lacina Jiří 1950 2666,5
43. Jukl Karel 1977 2623,4
44. Andrlová Markéta 1980 2596,2
45. Nejedlý Václav 1990 2529,4
46. Kotek Silvestr 1962 2329,6
47. Sihelská Martina 1970 2326,6
48. Lacina Antonín 1957 2247,5
49. Krček Václav 1984 2215,7
50. Kvasničková Ivana 2002 2179,2
51. Müllerová Soňa 1989 2129,6
52. Rabada Dušan 1971 2081,4
53. Podskalský Rudolf 1984 1999,7
54. Černý Pavel 1965 1854,2
55. Vynáhlovský Daniel 1976 1651,2
56. Danko Jan 1986 1595,7
57. Bláha Jan 1973 1589,8
58. Schubert Pavel 1975 1558,0
59. Seidlová Markéta 1993 1556,3
60. Škarda Zdeněk 1968 1555,7
61. Davidík Jakub 2002 1533,7
62. Straka Jan 1989 1357,9
63. Šrámek Milan 1962 1303,8
64. Málek Milan 1970 1288,7
65. Šlechtová Štěpánka 1992 1223,5
66. Pazderová Lenka 1984 1210,2
67. Halva Petr 1963 1207,3
68. Jáňová Veronika 1998 1204,6
69. Fürst Luděk 1978 1179,9
70. Novák Michal 2003 1177,5
71. Böhm Karel 1943 1152,2
72. Havlíček David 1986 1144,0
73. Novotný Jan 1973 1062,3
74. Čižmár Tomáš 1992 1055,0
75. Kňourek Vít 1978 1045,9
76. Bláhová Jitka 1981 981,3
77. Hedrik Erich 1972 975,0
78. Štěpáník Petr 1962 959,3
79. Nováková Pavlína 1977 946,8
80. Šrámková Petra 1975 925,7
81. Klimentová Marta 1981 829,8
82. Bronec Martin 1973 738,3
83. Gabriško Miroslav 2002 702,6
84. Pechar Jan 1974 678,1
85. Bíba Jan 1976 664,5
86. Vrška Martin 1975 635,6
87. Šlechtová Pavlína 1967 630,6
88. Zíka Jan 1987 622,9
89. Krejčí Matyáš 2003 608,4
90. Hlaváčová Tamara 1988 588,9
91. Tomeš Filip 1982 588,3
92. Fiedler Lukáš 1990 555,6
93. Roháč Pavel 1977 553,6
94. Čižmár Patrik 1996 548,3
95. Kříž Miroslav 1984 536,5
96. Fürstová Daniela 2003 530,3
97. Novák Aleš 1975 529,1
98. Bernášek Tomáš 1985 521,2
99. Vaňous František 1955 519,3
100. Vynáhlovská Zuzana 1981 517,6
101. Zavadský Aleš 1987 499,8
102. Žák Miloslav 1979 498,5
103. Burianová Veronika 1979 487,0
104. Bartoš Dalibor 1951 486,3
105. Procházka Ondřej 2002 481,5
106. Šperl František 1958 469,8
107. Matys Ondřej 2001 443,9
108. Švecová Eva 1077 425,8
109. Chovanec Jan 1981 405,1
110. Andrlová Markéta 2007 396,3
111. Fišer Tomáš 1990 396,2
112. Ryp Václav 1989 382,3
113. Růžičková Gabriela 1965 380,6
114. Pospíšilová Věra 1974 361,0
115. Čurková Eva 1973 315,7
116. Kozáková Šárka 1976 302,8
117. Bílá Simona 1976 302,7
118. Havrdová Pavlína 1982 290,9
119. Chovancová Zuzana 1984 290,9

Běžec Tachovska 2019 po 12. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 11. závodě.xls

  

 

 

 

 

 

 

Běžec Tachovska 2019 po 10. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 09. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 08. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 07. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 06. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 05. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 04. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 03. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 02. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 01. závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2018.xls

Běžec Tachovska 2018 po 21. závodě-konečné pořadí.xls