BĚŽEC TACHOVSKA 2019 PO 7. ZÁVODĚ

Z jednadvacetiti závodů se započítává patnáct nejlepších výkonů a do soutěže budou započítáni závodníci, kteří se zúčastní alespoň šesti závodů.

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení  dole pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2018 jsou ke stažení zde

  

 

 

 

 

 

 

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. David Ivan 1964 3055,7
2. Pospíšil Jan 1970 2750,0
3. Flaks Jan 1962 2712,9
4. Trávníček Jiří 1972 2664,5
5. Suda Josef 1978 2654,3
6. Jukl Karel 1977 2623,4
7. Kopča Lukáš 1990 2600,3
8. Matulka Adam 2001 2564,0
9. Stahl Jaroslav 1980 2550,4
10. Stach Ivan 1986 2540,4
11. Macák Jan 1961 2534,3
12. Nejedlý Václav 1990 2529,4
13. Davidová Lucie 1994 2517,9
14. Labanc Štefan 1954 2501,9
15. Kroupa Jaroslav 1964 2494,5
16. Bláhová Šárka 1978 2387,8
17. Stachová Pavla 1985 2370,0
18. Vlasák Jaroslav 1958 2343,0
19. Kotek Silvestr 1962 2329,6
20. Kučík Štefan 1967 2318,2
21. Bukovjan Petr 1985 2312,1
22. Petrovičová Romana 1977 2263,1
23. Andrle Radek 2002 2261,7
24. Andrle Radek 1978 2255,4
25. Vlasák Tomáš 1986 2243,6
26. Poláček Tomáš 1991 2218,3
27. Šůcha Jan 1978 2210,4
28. Rabada František 1974 2158,4
29. Müllerová Soňa 1989 2129,6
30. Hrubá Jana 1964 2123,0
31. Schneider Miloslav 1968 2113,0
32. Kalista Jiří 1965 2096,0
33. Rabada Dušan 1971 2081,4
34. Lörik Jan 1988 1948,2
35. Tolar Vladimír 1940 1912,5
36. Rabada Petr 1976 1866,7
37. Bernášková Alena 1984 1861,0
38. Černý Pavel 1965 1854,2
39. Havlík Marek 1994 1850,9
40. Mojzešová Milena 1965 1836,2
41. Krček Václav 1984 1826,3
42. Hrubá Karolína 1993 1816,7
43. Lacina Jiří 1950 1795,6
44. Houška Petr 1985 1789,9
45. Andrlová Markéta 1980 1710,7
46. Vynáhlovský Daniel 1976 1651,2
47. Volena Radek 1969 1610,9
48. Matějka Miloš 1960 1599,7
49. Bláha Jan 1973 1589,8
50. Škarda Zdeněk 1968 1555,7
51. Kvasničková Ivana 2002 1550,2
52. Jaša Tomáš 1992 1468,9
53. Podskalský Rudolf 1984 1447,1
54. Zíka Josef 1960 1314,9
55. Lacina Antonín 1957 1307,8
56. Šlechtová Štěpánka 1992 1223,5
57. Pazderová Lenka 1984 1210,2
58. Jáňová Veronika 1998 1204,6
59. Fürst Luděk 1978 1179,9
60. Böhm Karel 1943 1152,2
61. Havlíček David 1986 1144,0
62. Bečvářová Marcela 1971 1085,8
63. Danko Jan 1986 1016,1
64. Schubert Pavel 1975 1008,1
65. Bláhová Jitka 1981 981,3
66. Hedrik Erich 1972 975,0
67. Seidlová Markéta 1993 972,0
68. Šrámková Petra 1975 925,7
69. Straka Jan 1989 850,3
70. Sihelská Martina 1970 832,4
71. Klimentová Marta 1981 829,8
72. Bíba Jan 1976 664,5
73. Zíka Jan 1987 622,9
74. Šrámek Milan 1962 621,2
75. Halva Petr 1963 591,6
76. Hlaváčová Tamara 1988 588,9
77. Tomeš Filip 1982 588,3
78. Novák Michal 2003 569,1
79. Roháč Pavel 1977 553,6
80. Kříž Miroslav 1984 536,5
81. Fürstová Daniela 2003 530,3
82. Vaňous František 1955 519,3
83. Žák Miloslav 1979 498,5
84. Novotný Jan 1973 491,7
85. Kňourek Vít 1978 490,6
86. Čižmár Tomáš 1992 487,6
87. Burianová Veronika 1979 487,0
88. Bartoš Dalibor 1951 486,3
89. Procházka Ondřej 2002 481,5
90. Štěpáník Petr 1962 470,2
91. Šperl František 1958 469,8
92. Nováková Pavlína 1977 469,3
93. Matys Ondřej 2001 443,9
94. Švecová Eva 1077 425,8
95. Andrlová Markéta 2007 396,3
96. Fišer Tomáš 1990 396,2
97. Ryp Václav 1989 382,3
98. Růžičková Gabriela 1965 380,6
99. Pospíšilová Věra 1974 361,0

Běžec Tachovska 2019 po 07. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 06. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 05. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 04. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 03. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 02. závodě.xls

Běžec Tachovska 2019 po 01. závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2018.xls

Běžec Tachovska 2018 po 21. závodě-konečné pořadí.xls