Návrhy, připomínky, vzkazy a vše ostatní co Vás napadne...

Datum: 17.09.2020

Vložil: David Špindler

Titulek: Večerní běh Tachovem

Mohu se zeptat, proč zde nebylo nikde oznámeno, že byl zrušen večerní běh Tachovem? Přijeli jsme na místo (a nebyli jsme sami), protože ještě několik dní před závodem byl závod normálně psaný v termínovce a tam nic. Bylo by dobré aspoň napsat, že se to tedy ruší

Datum: 19.09.2020

Vložil: Jirka Trávníček

Titulek: Re: Večerní běh Tachovem

Ahoj Davide,
to mě mrzí, ale asi se sešlo několik nedorozumění v řadě: běh byl uveden v termínovce vydané koncem loňského roku. Od pořadatelů nepřišla informace o jeho zrušení (jako třeba u Večerního běhu Planou) a proto v termínovce zůstal (i když bez propozic). Pořadatelé nevěděli že je v termínovce stále uveden, takže ani nic nerušili. No a ke všemu já jsem měl týden před během dovolenou, takže jsem nic nezjišťoval. No a info o nekonání běhu jsem dostal až den před závodem, takže jsem ho z termínovky smazal, ale to už bylo jak vidím pozdě......takže asi tak. Za komplikace se za Sdružení vytrvalců Stříbro omlouvám
Jirka Trávníček

Datum: 24.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Dotaz na registrace

Zdravím,
chci se zeptat jak je to letos s registracemi. Zkusil jsem kliknout na on-line registraci a už mi to píše, že se mám přihlásit na stadionu před závodem. Už je to opravdu uzavřené nebo jste to jenom ještě nespustili?

Datum: 06.02.2020

Vložil: Jirka Trávníček

Titulek: Re: Dotaz na registrace

Ahoj,
omlouvám se za chybu v systému přihlašování, už to funguje..

Datum: 09.01.2020

Vložil: Jirka Kalista

Titulek: informace

Ahoj Jiří,
děkuji za odpověď. Proběhni a uvidíš, myslím, že ke zklamání nedojde. Měl jsem problém, lidičky se přehrabují mezi větvemi z pokácených stromů, vozí si jej domů a mě odhozením nevhodných větví znečišťovali stezku. Měl jsem tam i pár konfliktů, ne každý je turistice a sportu nakloněn. Běhání v našem parku je tzv. kultovní, ale malá změna si myslím, že prospěje. Včera jsem tam potkal i dva cyklisty, nevím, jeli-li tam náhodně, či cíleně.
Ještě jednou díky a hezký sport na Západní straně města.
Jirka

Datum: 07.01.2020

Vložil: Jirka Kalista

Titulek: informace

Zdravím běžci,
včera jsem dokončil úklid a výřez krásné běžecké trasy.
Běžíte od MPA po červené turistické, pod vojenským prasečákem dolů a pak v pravo. Červená Vás dovede až k mezníku, kde poběžíte z kopce ze skály po červené na úpravnu do Údolí, nebo nahoru ke kontejnerům a pak po asfaltce ke státní silnici, kterou protnete a běžíte dále na tankodrom. Délku si posléze určíte sami. Trasa je dostatečně široká pro MTB, chodce, běžce, či kočárky.
Přeji hezký sport.
Jirka

Datum: 08.01.2020

Vložil: Jirka Trávníček

Titulek: Re: informace

Skvělá práce Jiří, musím si to taky proběhnout, díky :-)

Datum: 31.10.2019

Vložil: Jiří Blažek

Titulek: Běh do vrchu Lesný

Ahoj,
v neděli 10,11, 2019 pořádáme běh do vrchu Lesný.
Odkaz zde :https://skinordicml.cz/beh-do-vrchu-lesny/

Datum: 24.11.2018

Vložil: Jiří Blažek

Titulek: Běh do vrchu Lesný

2,prosince pořádáme běh do vrchu z Kynžvartského zámku na
kopec Lesný.Srdečně zveme.

https://www.sportblazek.cz/2018/10/15/zavod-do-vrchu-lesny-beh/

Datum: 11.06.2018

Vložil: Martina Sihelská

Titulek: Běh pro Víteček

Milí sportovci. Prosím vás, podpořte Charitativní běh pro Středisko Víteček, který pořádám dne 24.6.2018 od 16 v Borském parku v Plzni. Startovné je min 100,- Kč. Peníze budou předání černošínskému Vítečku, který se dostal do finančních potíží a má 80 handicapovaných klientů. Včetně stříbrských. Na místě bude i tombola za symbolickou cenu - každý lístek vyhrává. Děkuji a těším se na vás!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek