BĚŽEC TACHOVSKA 2017 PO 12. ZÁVODĚ 

Z  jednadvaceti závodů se do konečného hodnocení započítává patnáct nejlepších výkonů

Do konečného hodnocení soutěže jsou zařazeni pouze ti závodníci, kteří se zúčastnili alespoň šesti závodů 

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení  dole pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2016 jsou ke stažení zde.

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. David Ivan 1964 4639,2
2. Flaks Jan 1962 4479,9
3. Zíka Josef 1960 4381,7
4. Šůcha Václav 1946 4313,8
5. Šrámek Milan 1962 4147,9
6. Šrámek Stanislav 1969 4128,3
7. Kopča Lukáš 1990 4091,0
8. Škarda Zdeněk 1968 4041,2
9. Labanc Štefan 1954 4028,3
10. Trávníček Jiří 1972 3988,0
11. Jaša Tomáš 1992 3934,9
12. Kučík Štefan 1967 3927,3
13. Kotek Silvestr 1962 3927,3
14. Kroupa Jaroslav 1964 3907,5
15. Vlasák Jaroslav 1958 3868,2
16. Stahl Jaroslav 1980 3859,0
17. Rabada Dušan 1971 3846,0
18. Suda Josef 1978 3837,9
19. Rabada František 1974 3824,7
20. Holátko Milan 1959 3796,8
21. Nejedlý Václav 1990 3786,9
22. Müllerová Soňa 1989 3741,9
23. Procházková Patrícia 1984 3738,1
24. Bláhová Šárka 1978 3735,7
25. Stach Ivan 1986 3685,1
26. Matějka Miloš 1960 3674,3
27. Kříž Miroslav 1984 3646,1
28. Petrovičová Romana 1977 3640,7
29. Bukovjan Petr 1985 3604,7
30. Barnáš Vladimír 1953 3600,9
31. Vlasák Tomáš 1986 3598,8
32. Poláček Tomáš 1991 3592,7
33. Stach Ladislav 1980 3544,9
34. Havlík Marek 1994 3502,6
35. Čeček Jiří 1950 3499,2
36. Bečvářová Marcela 1971 3445,3
37. Hrubá Jana 1964 3403,6
38. Volena Radek 1969 3402,4
39. Macák Jan 1961 3366,8
40. Šrámková Petra 1975 3314,4
41. Trávníčková Michaela 1995 3238,6
42. Davidová Lucie 1994 3219,1
43. Andrle Radek 2002 3168,8
44. Mojzešová Milena 1965 3148,9
45. Tolar Vladimír 1940 3134,8
46. Houška Petr 1985 3121,0
47. Andrle Radek 1978 3097,8
48. Charouzek Zdeněk 1989 3023,4
49. Lacina Jiří 1950 2973,0
50. Schneider Miloslav 1968 2939,1
51. Nosková Lucie 1982 2915,5
52. Krček Václav 1984 2813,5
53. Sýkora Vladimír 1956 2749,6
54. Andrlová Markéta 1980 2747,5
55. Tomeš Filip 1982 2676,6
56. Štěpáník Petr 1962 3098,4
57. Havlíček David 1986 2464,4
58. Straka Jan 1989 2461,2
59. Kvasničková Ivana 2002 2414,4
60. Šramková Veronika 1998 2383,2
61. Hrubá Karolína 1993 2370,5
62. Jáňová Veronika 1998 2309,6
63. Lacina Antonín 1957 2287,9
64. Rabada Petr 1976 2283,8
65. Divišová Vladimíra 1977 2088,7
66. Novák Jiří 1975 1954,3
67. Oktábec Pavel 1988 1899,5
68. Halva Petr 1963 1878,2
69. Matulka Adam 2001 1868,8
70. Trávníček Štěpán 2003 1817,4
71. Havlíček Jaroslav 1975 1728,4
72. Fiedler Lukáš 1990 1726,1
73. Kalista Jiří 1965 1716,8
74. Němec Josef 1955 1659,9
75. Černý Pavel 1965 1467,3
76. Šimek Stanislav 1988 1431,9
77. Patřičný Vojtěch 1991 1418,8
78. Pospíšil Jan 1970 1401,9
79. Davidík Jakub 2002 1379,3
80. Morgenstein Libor 1983 1296,1
81. Marek Štěpán 2001 1249,6
82. Chlapec Petr 1973 1125,0
83. Fürstová Daniela 2003 1110,5
84. Matúšková Zuzana 2002 1085,5
85. Leško Jiří 1963 1067,5
86. Böhm Karel 1943 870,8
87. Andrlová Markéta 2007 837,7
88. Černý Martin 1986 718,5
89. Bronec Martin 1973 711,9
90. Bíba Jan 1976 685,4
91. Málek Milan 1970 672,5
92. Nejedlý Marek 1972 647,6
93. Šrédl Pavel 1977 638,7
94. Kaiss Alexander 1969 621,6
95. Pubrdle Lukáš 1990 611,0
96. Zíka Jan 1987 599,4
97. Bláha Jan 1973 587,2
98. Beranová Olga 1961 579,9
99. Netrh Ladislav 1990 571,9
100. Drda Lukáš 1987 559,8
101. Černý Vítězslav 1991 556,4
102. Němcová Hana 1986 549,0
103. Jašová Jaroslava 1958 547,3
104. Novák Michal 2003 535,6
105. Varga Michal 1975 528,3
106. Jaša Josef 1958 524,1
107. Šůcha Jan 1978 523,0
108. Kuncová Eliška 1989 511,1
109. Kinšt Stanislav 1971 509,2
110. Trávníčková Monika 1981 504,8
111. Würknerová Adriana 2007 497,8
112. Vargová Hana 2000 490,5
113. Šlajsová Marcela 1980 484,4
114. Cibuzarová Iveta 1991 481,3
115. Demeterová Nikola 2003 467,1
116. Patočka Miroslav 1954 465,5
117. Novotný Jan 1973 460,8
118. Pospíšilová Věra 1974 460,6
119. Růžičková Gabriela 1965 454,0
120. Šperl František 1958 450,9
121. Roháč Sebastian 2002 445,0
122. Budínová Barbora 2005 443,4
123. Ambrožová Světlana 1965 442,5
124. Sochorová Lucie 2002 441,4
125. Kraus Matěj 1974 441,3
126. Růžička Milan 1987 430,7
127. Junek Jonáš 2001 418,8
128. Kovanda Jan 1987 415,8
129. Sloup Zdeněk 2002 409,6
130. Veishaiplová Sára 2003 408,0
131. Horáčková Adéla 2001 403,3
132. Wolfová Michaela 2003 403,0
133. Bernášková Alena 1984 399,4
134. Bernášek Tomáš 1985 360,1
135. Podlipský Václav 2002 327,8
136. Chod Matěj 2003 318,9
137. Moročkovskij Ondřej 1984 280,5

  

 

 

 

 

 

Běžec Tachovska 2017 po 12.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 11.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 10.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 9.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 8.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 7.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 6.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 5.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 4.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 3.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 2.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 1.závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2016.xls