BĚŽEC TACHOVSKA 2017 PO 17. ZÁVODĚ 

Z  jednadvaceti závodů se do konečného hodnocení započítává patnáct nejlepších výkonů

Do konečného hodnocení soutěže jsou zařazeni pouze ti závodníci, kteří se zúčastnili alespoň šesti závodů 

Tabulky v excelu s průběžným bodováním po každém závodě  jsou ke stažení  dole pod touto tabulkou. 

Kompletní výsledky z let 1995 - 2016 jsou ke stažení zde.

  

 

 

 

 

 

poř. příjmení, jméno  nar. Body
1. David Ivan 1964 8516,8
2. Flaks Jan 1962 8191,7
3. Zíka Josef 1960 8039,4
4. Šůcha Václav 1946 7729,0
5. Škarda Zdeněk 1968 7558,6
6. Kopča Lukáš 1990 7523,9
7. Trávníček Jiří 1972 7485,8
8. Kotek Silvestr 1962 7184,7
9. Kučík Štefan 1967 7168,0
10. Stahl Jaroslav 1980 7166,4
11. Suda Josef 1978 7128,8
12. Vlasák Jaroslav 1958 7049,1
13. Kroupa Jaroslav 1964 7027,2
14. Rabada František 1974 6992,3
15. Müllerová Soňa 1989 6918,5
16. Nejedlý Václav 1990 6901,8
17. Bláhová Šárka 1978 6838,2
18. Labanc Štefan 1954 6833,1
19. Procházková Patrícia 1984 6789,7
20. Holátko Milan 1959 6786,7
21. Matějka Miloš 1960 6766,7
22. Macák Jan 1961 6765,5
23. Barnáš Vladimír 1953 6585,2
24. Vlasák Tomáš 1986 6560,8
25. Petrovičová Romana 1977 6468,6
26. Poláček Tomáš 1991 6451,4
27. Havlík Marek 1994 6419,4
28. Jaša Tomáš 1992 6353,8
29. Volena Radek 1969 6347,9
30. Rabada Dušan 1971 6223,9
31. Hrubá Jana 1964 6198,9
32. Kříž Miroslav 1984 5723,3
33. Bukovjan Petr 1985 5976,1
34. Trávníčková Michaela 1995 5969,7
35. Andrle Radek 1978 5841,1
36. Houška Petr 1985 5788,3
37. Mojzešová Milena 1965 5717,4
38. Šrámková Petra 1975 5553,0
39. Stach Ivan 1986 5328,9
40. Jáňová Veronika 1998 5197,7
41. Davidová Lucie 1994 5187,0
42. Sýkora Vladimír 1956 5093,8
43. Lacina Jiří 1950 4965,0
44. Šrámek Milan 1962 4802,7
45. Šrámek Stanislav 1969 4795,0
46. Čeček Jiří 1950 4639,4
47. Krček Václav 1984 4581,3
48. Bečvářová Marcela 1971 4558,4
49. Matulka Adam 2001 4472,3
50. Andrlová Markéta 1980 4263,0
51. Tomeš Filip 1982 4135,9
52. Stach Ladislav 1980 3998,2
53. Charouzek Zdeněk 1989 3556,5
54. Andrle Radek 2002 3541,5
55. Straka Jan 1989 3526,5
56. Rabada Petr 1976 3154,2
57. Tolar Vladimír 1940 3134,8
58. Šramková Veronika 1998 3109,5
59. Hrubá Karolína 1993 3102,7
60. Kvasničková Ivana 2002 2974,2
61. Schneider Miloslav 1968 2939,1
62. Nosková Lucie 1982 2915,5
63. Divišová Vladimíra 1977 2664,3
64. Novák Jiří 1975 2647,7
65. Štěpáník Petr 1962 3098,4
66. Havlíček David 1986 2464,4
67. Lacina Antonín 1957 2287,9
68. Němec Josef 1955 2251,1
69. Würknerová Adriana 2007 2240,6
70. Novotný Jan 1973 2126,6
71. Pospíšil Jan 1970 2071,5
72. Davidík Jakub 2002 2040,6
73. Oktábec Pavel 1988 1899,5
74. Halva Petr 1963 1878,2
75. Matějovský Jan 1978 1852,2
76. Trávníček Štěpán 2003 1817,4
77. Havlíček Jaroslav 1975 1728,4
78. Fiedler Lukáš 1990 1726,1
79. Kalista Jiří 1965 1716,8
80. Leško Jiří 1963 1679,3
81. Černý Pavel 1965 1467,3
82. Šimek Stanislav 1988 1431,9
83. Patřičný Vojtěch 1991 1418,8
84. Andrlová Markéta 2007 1373,7
85. Bíba Jan 1976 1366,7
86. Vrška Martin 1975 1341,5
87. Böhm Karel 1943 1320,2
88. Morgenstein Libor 1983 1296,1
89. Nejedlý Marek 1972 1292,4
90. Marek Štěpán 2001 1249,6
91. Černý Vítězslav 1991 1165,0
92. Chlapec Petr 1973 1125,0
93. Fürstová Daniela 2003 1110,5
94. Matúšková Zuzana 2002 1085,5
95. Pospíšilová Věra 1974 907,2
96. Černý Martin 1986 718,5
97. Bronec Martin 1973 711,9
98. Málek Milan 1970 672,5
99. Trávníčková Monika 1992 652,4
100. Šrédl Pavel 1977 638,7
101. Kaiss Alexander 1969 621,6
102. Ansl Petr 1994 619,8
103. Kubát Tomáš 2001 617,5
104. Steiner Ondřej 2001 614,3
105. Pubrdle Lukáš 1990 611,0
106. Zíka Jan 1987 599,4
107. Tengler Tomáš 2000 597,1
108. Bláha Jan 1973 587,2
109. Beranová Olga 1961 579,9
110. Netrh Ladislav 1990 571,9
111. Meller Petr 1973 570,4
112. Plaček Petr 1979 569,3
113. Drda Lukáš 1987 559,8
114. Soukup Matěj 1992 558,9
115. Němcová Hana 1986 549,0
116. Jašová Jaroslava 1958 547,3
117. Seidlová Markéta 1993 543,3
118. Novák Michal 2003 535,6
119. Fedorčák Dominik 2001 529,3
120. Varga Michal 1975 528,3
121. Jaša Josef 1958 524,1
122. Šůcha Jan 1978 523,0
123. Pospíšil Vlastimil 1964 517,1
124. Kuncová Eliška 1989 511,1
125. Kinšt Stanislav 1971 509,2
126. Trávníčková Monika 1981 504,8
127. Mráz Vojtěch 2002 499,6
128. Ščasnárová Kateřina 2005 493,8
129. Vargová Hana 2000 490,5
130. Aubrechtová Kateřina 1998 490,3
131. Šlajsová Marcela 1980 484,4
132. Cibuzarová Iveta 1991 481,3
133. Demeterová Nikola 2003 467,1
134. Patočka Miroslav 1954 465,5
135. Nečasová Pavla 1980 464,7
136. Kapitán Dominik 1996 460,0
137. Růžičková Gabriela 1965 454,0
138. Šperl František 1958 450,9
139. Roháč Sebastian 2002 445,0
140. Budínová Barbora 2005 443,4
141. Ambrožová Světlana 1965 442,5
142. Sochorová Lucie 2002 441,4
143. Kraus Matěj 1974 441,3
144. Kubát Jan 1971 437,3
145. Růžička Milan 1987 430,7
146. Junek Jonáš 2001 418,8
147. Kovanda Jan 1987 415,8
148. Matysová Natálie 2004 409,8
149. Sloup Zdeněk 2002 409,6
150. Veishaiplová Sára 2003 408,0
151. Horáčková Adéla 2001 403,3
152. Wolfová Michaela 2003 403,0
153. Bernášková Alena 1984 399,4
154. Bernášek Tomáš 1985 360,1
155. Podlipský Václav 2002 327,8
156. Chod Matěj 2003 318,9
157. Moročkovskij Ondřej 1984 280,5

Běžec Tachovska 2017 po 17.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 16.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 13.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 12.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 11.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 10.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 9.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 8.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 7.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 6.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 5.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 4.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 3.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 2.závodě.xls

Běžec Tachovska 2017 po 1.závodě.xls

Běžec Tachovska 1995-2016.xls